Turniej mikołajkowy rocznika 2007/08
Dodane przez malot1 dnia 08.12.2015

W minioną sobotę odbył się Turniej Mikołajkowy rocznika 2007/08 o puchar Włodzimierza Wilanowskiego.

„Bo najważniejsza jest tradycja” – takie hasło przyświecało młodym piłkarzom , uczestnikom tego turnieju. Organizatorom chodziło o upamiętnienie Wielkiego Człowieka , honorowego Prezesa RKS Okęcie Warszawa – Pana Włodzimierza Wilanowskiego. Na uroczystość wręczenia nagród zaproszona została córka Prezesa – Pani Elżbieta Wilanowska.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Rakovii  i to im Pani Wilanowska zawiesiła na piersiach pamiątkowe medale , a kapitan odebrał puchar. To nie była jedyna nagroda jaką otrzymali zwycięzcy turnieju. Obecny Prezes RKS Okęcie – Wiktor Pieciuk ufundował okazały puchar , a wręczył go członek Zarządu - Wiesław Szotowski.

W podziękowaniu za przybycie i uświetnienie swoją osobą turnieju , bukiet kwiatów złożył na ręce Pani Elżbiety , Dominik Dedek - kapitan Żaków Okęcia.

Rozszerzona zawartość newsa

W turnieju o puchar Włodzimierza Wilanowskiego rocznik 2007-2008 brało udział 12 zespołów. Trzy zespoły wystawił Znicz Pruszków , po 2 zespoły RKS Okęcie , Rakovia Warszawa i UKS Okęcie , a stawkę uzupełniły drużyny Orła Warszawa , Przyszłości Włochy i FS Ciechanów.

Zawody zdominowali piłkarze Rakovi Warszawa. Pierwsza drużyna w finale pokonała FS Ciechanów , a w rywalizacji o III miejsce drugi zespół Rakovi okazał się lepszy od UKS-u Okęcie. Pierwsze 3 zespoły obdarowano pucharami oraz medalami. Gospodarz turnieju – RKS Okęcie Warszawa (1) okazało się gościnne i zajęło dobre , 5 miejsce.