Hide/Show Panels  Pokaż/Ukryj lewy panel Pokaż/Ukryj prawy panel  Hide/Show Panels  
Menu witryny
Aktualności
Zarząd klubu
Sztab szkoleniowy
O klubie
Statut klubu
Stadion
Historia
Galeria
Galeria - archiwum
Filmy

Strefa kibica
Pamiątki klubowe
Rozrywka
Przyjaciele Okęcia
Linki

Seniorzy LO gr. II
Informacje
Wyniki


Rocznik 1999
Informacje
Strona www


Rocznik 2001
Informacje
Strona www

Rocznik 2003
Informacje
Strona www

Rocznik 2004
Informacje
Strona www

Rocznik 2005
Informacje
Strona www

Rocznik 2006
Informacje
Strona www

Rocznik 2007
Informacje
Strona www

Oldboye
Strona www
Zdjęcia

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 434
Najnowszy Użytkownik: piotrekluczyk
Buttony
Extranet
90minut.pl
rksokecie
siekierki
Hutnik Warszawa

Przyszłość Włochy
90minut.pl
Ekstraklasa
Bramkarze
Piłka nożna
Fanatycy Warszawa
LIVESCORE.in
Artykuły biurowe
Zobacz Temat
RKS Okęcie Warszawa | Forum klubu RKS Okęcie Warszawa | Kibice
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Frekwencja i doping
RKSfan
Użytkownik

Postów: 28
Data rejestracji: 16.07.08
Dodane dnia 12. listopad 2008 16:40
Trzeba zacząć robić jakiś doping na radarowej. Przydałoby się wymyśleć pare piosenek i chociaż trochę pośpiewać na meczu...CO O TYM UWAŻACIE ????
Autor RE: Frekwencja i doping
mateusz92
Użytkownik

Postów: 216
Miejscowość: (L)kecie
Data rejestracji: 20.07.08
Dodane dnia 20. marzec 2009 15:22
wiesz ze ciezko sie zorganizowac przy srednij frekwencjii jaka jest na stadionie.Sam zobacz ze na niektorych meczach jest malo osob a co dopiero na mlynek. My sie cieszymy ze nas 6 sie zbierze i se pokrzyczymy troszke smiley
Autor RE: Frekwencja i doping
grzesiekgrzesiek
Użytkownik

Postów: 2
Data rejestracji: 26.03.09
Dodane dnia 26. marzec 2009 15:18
Viva Okęcie
Autor RE: Frekwencja i doping
duchwarszawa
Użytkownik

Postów: 31
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 26.06.09
Dodane dnia 26. czerwiec 2009 11:39
Trudno zorganizować dopin na stadionie gdzie jest mało osub chentnych do dopingu większość to starsze osoby, ale można zorganizować jakąś zbiurkę piniedzy na meczu postawić jakoś puszke przy wejściu może by sie zebrała jakaś kwota na race lub płutna. Skora wejście za darmo to może chodzisz wrzucą troche do poszki gdzie piniądze na topin będo wydawane smiley
Autor RE: Frekwencja i doping
LOTNIK06
Użytkownik

Postów: 133
Data rejestracji: 16.07.08
Dodane dnia 26. czerwiec 2009 22:11
Nie trzeba nam pieniedzy tylko kibicow chetnych do dopingu smiley
Autor RE: Frekwencja i doping
Motyl_RKS
Użytkownik

Postów: 212
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.07.09
Dodane dnia 07. lipiec 2009 15:12
Szkoda, że dopiero teraz wychodzi taka akcja, ale lepiej późno niż wcale. Jakieś dwa sezony temu pojawialiśmy się grupą pięciu-sześciu osób na mecach RKS-u. Myślałem, że mieliście jeszcze jakąś grupe osób chętnych. Niestety temat upadł przy którymś piwie i nasza obecność na Radarowej ograniczyła się do jednorazowej wizyty na meczu z KS Piaseczno oraz rewanżu w Piasecznie. Jednakże w tym sezonie byłbym w stanie potowarzyszyć Wam na meczachsmiley. Powiedzcie tylko czy poza szalikami macie jeszcze jakieś dodatkowe ruchy typowo kibicowskie np. bluzy, koszulki itp.??? Jak będzie jakiś plan działania to dajcie znać. Od tego sezonu zamierzam uczęzczać regularnie na mecze Okęcia zarówno na Radarowej jak i na wyjazdach. Może naprawde stworzymy fajny wizerunek Okęcia na arenie kibicowskiej w Polsce. A teraz dodatkowe pytania związane z ruchem kibicowskim:
1. Jak wygląda frekwencja wyjazdowa???
2. Jakie są stosunki na linii z innymi klubami???
3. Jaka jest liczba chętnych do organizacji dopingu i opraw???
Autor RE: Frekwencja i doping
LOTNIK06
Użytkownik

Postów: 133
Data rejestracji: 16.07.08
Dodane dnia 07. lipiec 2009 22:18
Motyl a kim Ty jestes i skad? Pozdro
Autor RE: Frekwencja i doping
Motyl_RKS
Użytkownik

Postów: 212
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.07.09
Dodane dnia 08. lipiec 2009 11:15
Jestem z Mokotowa. Ostatnie kilka lat spędziłem na Ł3, ale po tym co się tam wyprawia poprostu zrezygnowałem. Do Okęcia miałem sympatie ponieważ kilku znajomych tam kopało w piłkę ale były to czasy dawne. Ogólnie tyle. Jak masz jakieś propozycje to wal śmiało na @.
Autor RE: Frekwencja i doping
Robotnik
Użytkownik

Postów: 46
Miejscowość: Okęcie
Data rejestracji: 17.11.08
Dodane dnia 08. lipiec 2009 20:45
Do Motyl: z Okęcia wszyscy chodzą na Legie. Obecnie atmosfera na RKS jest typowo piknikowa, mecze są rozgrywane zazwyczaj w soboty o 11.00 tak ze albo ekipa jest wczorajsza albo jeszcze nie doszła do siebie. Poza tym klub jest Robotniczy i Robole raczej siedzą i sie relaksująsmiley czasem podocinają sędziemusmiley, popodrywają pańcie, poganiają sie z dzieciakami albo usną za nasypem- typowy folklor warszawski. Kos jak do tej pory nie stwierdziłem, zgod tezsmiley Okęcie trzyma sie raczej na uboczu bez napinania sie na wielkich kiboli. Mecze są bez Policji i zawsze panował szacunek między Okęciem a przyjezdnymi ekipami. Napewno Okęcie to styl zycia i mozna sympatycznie spędzić sobotnie przedpołudnie, tak ze ja zapraszam ciebie Motylsmiley
Autor RE: Frekwencja i doping
Lotnik 88
Użytkownik

Postów: 18
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 10. lipiec 2009 12:28
Ostatnio na osiedlowym klubie "stokrotka" znalazłem profesjonalnie zrobioną wlepe naszego klubu w ktorej zapraszano na mecze na serio dobrze wykonana wlepka. Ciekaw jestem kto ja zrobil jesli ktos z was do dajcie znac bo mam pewne pomysly na inne wlepki naszego klubu .pozdro.
Autor RE: Frekwencja i doping
malot1
Administrator

Postów: 147
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.01.09
Dodane dnia 10. lipiec 2009 12:52
"RKS Okęcie ZAPRASZA na mecz piłkarski IV - liga : wstep wolny : bufet : atrakcje dla kibiców Terminy meczy na www.rksokecie.pl " - Czy taką wlepkę widziałeś ? Jeśli tak ,to mam ich jeszcze trochę . Chętnie rozdam Wam do dystrybucji . Posiłkuje się kolegami z drużyny oldboy-i Okęcia do rozlepiania w różnych miejscach . Wszelkie pomysły na wlepki , buttony ,flagi itp proszę o przesłanie na mój adres mail-owy (malot1@poczta.wp.pl ) . Ciekawe prace wykorzystamy na reklamę klubu smiley Pozdr.
Autor RE: Frekwencja i doping
Lotnik 88
Użytkownik

Postów: 18
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 11. lipiec 2009 14:46
A kiedy mozna by bylo wpasc po nalepki jak najbardziej poroznosimy je w odpowiednie miejsca. I jaka ilość Pan ich posiada. Mam znajomego plastyka mysle ze moglby cos dla nas zaprojektowac dam znac.
Autor RE: Frekwencja i doping
mateusz92
Użytkownik

Postów: 216
Miejscowość: (L)kecie
Data rejestracji: 20.07.08
Dodane dnia 12. lipiec 2009 12:24
no widze ze sie powoli wszystko sie rozwija nalepki to dobry pomysl smiley
Autor RE: Frekwencja i doping
Matheush
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 25.07.08
Dodane dnia 12. lipiec 2009 14:53
Robotnik napisał/a:
Do Motyl: z Okęcia wszyscy chodzą na Legie.

są wyjątki smiley
Autor RE: Frekwencja i doping
mateusz92
Użytkownik

Postów: 216
Miejscowość: (L)kecie
Data rejestracji: 20.07.08
Dodane dnia 12. lipiec 2009 16:03
a co Matheush ty za polonia jestes?
Autor RE: Frekwencja i doping
Robotnik
Użytkownik

Postów: 46
Miejscowość: Okęcie
Data rejestracji: 17.11.08
Dodane dnia 12. lipiec 2009 21:53
Lotnik 88 a moze w kawiarni klubowej zostawiac takie rzeczy jak wlepki czy plakaty? Kto by chciał to by w swojej okolicy porozklejał?
Autor RE: Frekwencja i doping
Robotnik
Użytkownik

Postów: 46
Miejscowość: Okęcie
Data rejestracji: 17.11.08
Dodane dnia 12. lipiec 2009 21:55
Do matheush! Potraktuj moją wypowiedz z przymrozeniem okasmiley Przeciez wiadomo ze na Okęciu trzeba byc a nie o nim pisaćsmiley
Autor RE: Frekwencja i doping
Motyl_RKS
Użytkownik

Postów: 212
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 07.07.09
Dodane dnia 13. lipiec 2009 13:57
Do duchwarszawa:
Nie potrzeba dużej ilości osób do dopingu. Wystarczy 5-6 osób, które coś zaintonują a reszta się po jakimś czasie sama zacznie ogarniać. To samo tyczy się osób w starszym wieku. One tak naprawde przychodzą popatrzeć i pokomentować sytuacje boiskowe. Można będzie obmyślić jakiś plan działania, zebrać kilka chętnych osób i spróbować. Vlepki już są, teraz podrasować jakieś gadżety i można coś działać. Jestem w razie co skłonny umówić się na jakieś spotkanie organizacyjne w tej sprawie i ruszyć z świeżymi pomysłami.
Autor RE: Frekwencja i doping
mateusz92
Użytkownik

Postów: 216
Miejscowość: (L)kecie
Data rejestracji: 20.07.08
Dodane dnia 14. lipiec 2009 11:15
nas jest okolo 5/6 osob zalezy jak sie zorganizujemy ale trzeba sie zaczac organizowac smiley
Autor RE: Frekwencja i doping
duchwarszawa
Użytkownik

Postów: 31
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 26.06.09
Dodane dnia 14. lipiec 2009 11:44
JA na Okęcie chodze z ojcem i bratem i tak jak mówicie że starsze osoby siedzą i komentują tylko wybryki siędziego. A co do dopingu to z chćeią sie przyłącze. Mogli byście wysłać vlepi lub napiszcie gdzie można je odebrać
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum: